Yanmaz Akustik Sünger

Akustik Sünger

Akustik Süngerler, akustik düzenleme sağlayarak ortama dekoratif bir görünüm katar. Akustik Süngerler yanmazlık özelliğe sahip olup açık gözenek yapısıyla ortamdaki akustik düzeni sağlamaktadır. Poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerler farklı renk ve ebatlarda üretilebilmektedir. Kalınlık ve Yoğunluk bakımından değişkenlik gösteren süngerlerin ses yutum değerleri oldukça iyidir. Ses Yalıtımında eko, yankı gibi ses problemlerini gidermek için sadece akustik sünger kullanılabilir. Daha yoğun bir ses kesintisi sağlansın isteniyorsa Epdm Bariyer ile akustik süngerin birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bariyerli Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Bariyerli yanmaz akustik piramit süngerler, Bariyer sayesinde daha iyi performans vermektedir. Aynı zamanda yanmaz yapısı yüksek sıcaklıklara karşı çalışma performansını korumaktadır.

Yanmaz Yumurta Sünger

Yanmaz yumurta süngerler fiyat olarak uygundur. Kırılma bükülme yapmazlar. Isıya dayanıklı poliüretan maddeden üretilmişlerdir. Uygulaması oldukça basittir.
Akustik süngerlerin farklı yoğunluğu ve modelleri mevcuttur. Spesiyal, yumurta, piramit, düz, yumurta ve labirent desenlerinde poliüretan ve melamin köpükten üretilen modelleri mevcuttur.

Yanmaz Akustik Labirent Sünger

Yanmaz akustik labirent süngerler, yanmaz yapısı yüksek sıcaklıklara karşı çalışma performansını korumaktadır. Poliüretan köpük esaslı, yüksek yanmazlık değeri olan akustik ses yalıtım malzemesidir.

Yanmaz Akustik Special Sünger

Akustik spesiyal süngerler özel olarak imal edilen akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik spesiyal süngerler yanmaz akustik ses emici sünger çeşididir.