Akustik Sünger

Akustik Piramit Sünger

Akustik Süngerler, akustik düzenleme sağlayarak ortama dekoratif bir görünüm katar. Akustik Süngerler yanmazlık özelliğe sahip olup açık gözenek yapısıyla ortamdaki akustik düzeni sağlamaktadır. Poliüretan ham maddesinden üretilen akustik süngerler farklı renk ve ebatlarda üretilebilmektedir.

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Süngerler Kalınlık ve Yoğunluk bakımından değişkenlik gösteren süngerlerin ses yutum değerleri oldukça iyidir. Ses Yalıtımında eko, yankı gibi ses problemlerini gidermek için sadece akustik sünger kullanılabilir.

Akustik Labirent Sünger

Labirent süngerler poliüretan köpük esaslı, yüksek yanmazlık değeri olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Labirent sünger ses yalıtımında, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrolü ve yankı engellemede kullanılan poliüretan köpükten üretilen akustik sünger çeşididir.

Akustik Special Sünger

Akustik spesiyal süngerler özel olarak imal edilen akustik ses yalıtım süngeridir. Akustik spesiyal süngerler yanmaz akustik ses emici sünger çeşididir. Kalitesi ve özellikleri sayesinde kullanım kapasitesini de böylece arttırmış olmaktadır.