Akustik Panel

Akustik Panel

Kumaş kaplı ve ahşap olmak üzere iki farklı özelliğe sahiptir. Malzeme çeşitleri; kumaş kaplı panel, akustik paravan, masa seperatörü, baffle, yüzer tavan paneli, akustik kanopi panel, ahşap delikli ve derzli panel, heraklite ahşap yünü levha ve paneller akustik mekanlarda kullanılabilir özelliktedir.

KUMAŞ KAPLI PANEL

Yankı oluşumu görülen duvar ve tavan kısımlarında kullanılan içi cam yünü ve dış görünür yüzeyi ses yalıtımlı kumaş ile kaplanan panellerdir. 20 ve 40 mm kalınlığında olan bu panellerle birçok tasarım sağlanabilir. Yüksek metrajlarda özel ölçü yapılabilir. Yüzeyinde bulunan renkli akustik kumaş sayesinde akustik yalıtım sağlar.

AKUSTİK AHŞAP PANEL

Akustik ahşap paneller yansıtıcı ve yutucu olmak üzere farklı modellere sahiptir. Arkasında kullanılan soundtex keçe kumaş sayesinde akustik ses yalıtımı sağlanır. 60cm x 60cm ve 60cm x 120cm standart ebatlarıdır. Özel ebatlar için bizemle iletişime geçin.

MASA SEPERATÖRÜ

akustik-ara-bolucu-masa-seperatoru-2
Masa seperatörü seperasyon paneli masalar üzerinde kullanılarak alan darlığından yaşanan kötü görüntüyü engeller ve konuşma seslerinden meydana gelen ses kalabalığını engeller. 2 ve 4 cm kalınlıklarında istenilen ölçülerde üretim mevcuttur.

HERAKLİTE AHŞAP | AKUSTİK AHŞAP PAN

heraklit-akustik-duvar
Heraklite levha duvar paneli kat aralarında da ses ve ısı yalıtımına getirilen uygun çözümlerden birisidir.Yanmaya karşı dayanıklı, rutubete ve neme karşın özel imal edilmiştir. Ortamdaki seslere karşın ses yalıtımı sağlama özelliği vardır.

AKUSTİK PARAVAN

akustik-paravan
Akustik paravan açık alanların bölümlendirilmesi ve ortam içindeki uğultunun minimum seviyeye indirilebilmesi için kullanılan ses yalıtım panelidir. Ayaklı olduğu için istenilen yerde konumlandırılabilir. 4cm kalınlığa sahip istenilen ebatlarda üretilebilir.

AKUSTİK BAFFLE

akustik-tavan-baffle
Akustik baffle tavanda askı aparatları ile uygulanan dik bir şekilde durarak mekanın dizaynını oluşturan dikkat çekici panellerdir. Farklı birçok renkte üretilebilir olmaları her mekana özel dekorun elde edilmesini kolaylaştırır. Akustik ses yalıtımı sağlayabilmektedir.